Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Krem do czyszczenia skór w tubie 75ml neutralny Coccine Velvet Cream CH4

18,69 zł
Kolory
  • wielokolorowy
Index:
CH4
Marka:
Powiązane produkty
Brak elementów
Opis

Velvet Cream COCCINE PREMIUM –  stosowany do każdego rodzaju skóry

Krem 75 ml

Krem bezbarwny w tubie o nowoczesnej formule przygotowany z myślą o szlachetnych, delikatnych skórach trudnych do pielęgnacji przez tradycyjne środki. Zaleca się stosowanie do skór typu Velvet, do skór przecieranych, delikatnych skór buffalo z tendencją do łatwego ciemnienia, miękkich skór cielęcych o jedwabnym licu. Format tuby z aplikatorem pozwala na łatwą aplikację kremu na obuwie i galanterię, teczki, torebki. Velvet cream nadaje piękny aksamitny połysk, nie przyciemnia chłonnych skór, zachowuje ich oryginalny wygląd, a przy tym powleka ochronną warstwą wosków i żywic.
Należy jednak pamiętać, aby zawsze przed nałożeniem środków konserwujących usunąć osad z kurzu, brud i wcześniej nałożone środki. Można do tego celu użyć jednorazowej, wilgotnej chusteczki. Zapobiegnie to ciemnieniu kolorów i powstawaniu zbyt grubej warstwy wosków. A po wypolerowaniu koniecznie należy zaimpregnować buty – używając Antiacqua Spray.

 

Ciekawostka

Skóry buffalo (ang. - byk) - w kaletnictwie to potoczna nazwa niewykończonej trwałą powłoką garbarską, chłonnej skóry bydlęcej garbowanej z użyciem garbników pochodzenia roślinnego. Skóry te zyskują w procesie garbowania charakterystyczny piękny ciepły koloryt od bardzo jasnych beży po ciemne brązy. Zachowują znakomite właściwości paroprzepuszczalności, wysoką elastyczność, a stopa odczuwa w nich wyjątkowy komfort nawet po całym dniu w bucie. Aby zabezpieczyć i wykończyć delikatne, otwarte lico tych skór - w procesie produkcji toreb lub obuwia stosuje się chemiczne środki wykańczalnicze, nadające skórze połysk, nasycenie barwy, ewentualne efekty “starzenia” lub “przypalenia” i pewną odporność na działanie czynników atmosferycznych. Jednak skóra nie nabiera w tym procesie właściwości wodoodpornych, a jej naturalne pochodzenie i właściwości zdradza wyjątkowa delikatność w reakcjach na wodę, brud czy agresywne środki konserwujące.
Dlatego Państwa obuwie wykonane ze skóry “buffalo” wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Krem Velvet – to łagodne preparaty, które zostają niemal całkowicie wchłonięte przez skórę, pozostawiając na jej powierzchni wyłącznie cienką warstwę wosków. To one po wypolerowaniu nadają obuwiu łagodny połysk i zabezpieczenie przed wysuszaniem i pękaniem lica.

Sposób użycia:

Uwaga, zawsze przed nałożeniem środków konserwujących należy usunąć osad z kurzu, brudu i wcześniej nałożonych środków. Można do tego celu użyć jednorazowej wilgotnej

Zapobiegnie to ciemnieniu kolorów i powstawaniu zbyt grubej warstwy wosków. A po wypolerowaniu koniecznie należy zaimpregnować buty – używając Antiacqua

·         Torbę lub obuwie oczyścić dokładnie wilgotną ściereczką

·         Nie należy nakładać kremów na warstwy poprzednio nałożonych środków. Dobrze jest obuwie rozsznurować i wypełnić prawidłami, torby wcześniej czymś wypchać, tak aby naprężyć skórę i ułatwić kremowi penetrację.

·         Krem nakładać równomiernie wcierając w powierzchnię skóry

·         Poczekać do wyschnięcia. W zależności od chłonności skóry i warunków atmosferycznych może to potrwać od kilku do ponad dwudziestu minut.

·         Po użyciu najlepiej jest wypolerować skórę- szczotką z włosiem końskim. Znakomity efekt uzyskuje się poprawiając polerowanie rękawicą polerską. Aplikator myć w ciepłej wodzie z mydłem.

Przy kolejnym użyciu obuwia lub przy kolejnym odświeżeniu torby wystarczy przepolerować je miękką szmatką, aby ożywić blask dzięki woskom zawartym w kremie. Nie trzeba nakładać kremu zbyt często, aby nie nawarstwiać powłok.

Szczegóły produktu
CH4

Specyficzne kody

EAN13
5907546519773
Opinie
Brak komentarzy

Oceń produkt

  • Cena:
  • Jakość:
  • Kontakt ze sprzedawcą:
  • Szybkość dostawy:
  • Zgodność z opisem:
Opisz produkt używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść zdjęcia tutaj lub kliknij, aby przesłać.
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Powiązane produkty

Menu

Ustawienia