Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Etui na długopisy - przybory do pisania dobrze zorganizowane.

Etui na długopisy - przybory do pisania dobrze zorganizowane. - 

Etui na długopisy może wydawać się rzeczą zbędną, ale tylko do czasu, kiedy nie zaczniecie z niego korzystać. Dlaczego warto zaopatrzyć się w etui na długopisy lub podarować ten drobiazg innej osobie?

Etui na długopisy – stylowe i funkcjonalne

Etui na długopisy to niewielki futerał na długopisy, ołówki i inne przybory do pisania. Może być ono niewielkich rozmiarów i stanowić wyposażenie damskiej torebki, choć istnieją większe modele, przypominające mały piórnik, w którym bez problemu zmieści się 10 przyborów piśmienniczych, a nawet niewielka gumka do mazania. Eleganckie etui na długopisy powinno być wykonane ze skóry naturalnej – materiał ten jest dosyć wytrzymały, a wraz z upływem czasu nabiera niepowtarzalnego „charakteru”. Etui może być zapinane na zatrzask lub szlufkę. Drobiazg ten ma najczęściej charakter unisex, choć panie częściej wybierają żywe, intensywne kolory – koniakowe czy czerwone etui na długopisy ma zdecydowanie bardziej „kobiecy” charakter niż czarne. Oryginalne etui-piórnik w stylu vintage będzie podkreślało indywidualizm właściciela/ki i powinno trafiać w gust szczególnie młodych klientów.  

Dlaczego etui na długopisy jest niezbędne?

O klasie i stylu często świadczą drobiazgi, a etui na długopisy należy właśnie do nich. Gorączkowe przeszukiwanie torby czy teczki w poszukiwaniu długopisu jest niezbyt eleganckie i denerwujące, podobnie jak poplamiona tuszem podszewka w torebce. Przybory do pisania umieszczone w eleganckim, skórzanym futerale sygnalizują, że mamy swój styl, jesteśmy dobrze zorganizowani i cenimy czas własny i innych osób. Skórzane etui na długopisy to niezbędne akcesorium dla nauczycieli, prawników, urzędników, prezesów firm i innych osób, które zmuszone są często używać pióra czy długopisu. Również starsi uczniowie, licealiści i studenci mogą używać etui jako alternatywy dla piórnika.

Etui na długopisy – pomysł na prezent

Etui na długopisy to prezent elegancki, a zarazem o zupełnie neutralnym charakterze. Można podarować je osobom z rodziny, a także tym, z którymi łączą nas na przykład tylko służbowe czy formalne relacje. Stanowi tradycyjny prezent dla nauczyciela czy wykładowcy na zakończenie roku. Sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy niewiele wiemy o guście i preferencjach obdarowywanej osoby. Ładny drobiazg ze skóry naturalnej to zawsze pożądany upominek, tym bardziej, że większość ludzi nie myśli o zakupieniu dla siebie tego typu przedmiotów. Markowe etui na długopisy Beltimore, które posiada logo firmy, eleganckie pudełko oraz certyfikat autentyczności, będzie stanowiło prawdziwy prezent z klasą, w dodatku w relatywnie przyjaznej cenie.

Menu

Ustawienia