Lubisz, gdy wszystko ma swoje miejsce i nawet okulary codzienne przed snem chowasz do etui? A może właśnie tego elementu brakuje w Twojej garderobie? U nas znajdziesz etui na okulary niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Nasza oferta jest najlepszą na rynku, gdyż wierzymy, że dobry produkt daje poczucie komfortu, a co za tym idzie - jest gwarancją profesjonalizmu oraz praktycyzmu.

Skórzane etui - Postaw na jakość!

Dobre etui na okulary to dobry jakościowo produkt. W tym dziale znajdziesz różne skórzane etui na okulary, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Eleganckie, zgodne z najnowszymi trendami, idealnie przechowujące i dbające o okulary nawet podczas dalekich podróży - dzięki odpowiedniemu etui zawsze będą bezpieczne, pozostaną czyste. Koniec z kurzem i innymi zabrudzeniami!

Okulary w modnym opakowaniu

Nasz asortyment to szeroki wybór etui w praktycznie każdym kolorze. Znajdziesz tutaj modele klasyczne, czarne, ale też w barwach stonowanego brązu lub dedykowanej kobietom czerwieni. Część z nich została wykonana z włoskiej skóry licowej zapewniającej trwałość i solidność, pozostałe z nich to etui polskiej produkcji. Swobodnie zmieszczą mniejsze, jak i większe okulary. Materiał, którym są wyściełane to miękki welur, dzięki któremu możemy być pewni, że łatwo się wsuwają i wysuwają oraz nie rysują. Etui na okulary dedykowane kobietom to etui lakierowane, o fakturze skóry wężą, co dodatkowo nadaje im eleganckiego i wyrafinowanego charakteru. Każda bizneswoman dzięki takiemu gadżetowi wzbudzi podziw i będzie wzorem do naśladowania. Etui na okulary skórzane - to także część naszej osobowości. Idealnie odzwierciedla nasz styl i sygnuje poziom życia. Dlatego warto wybrać najlepsze - z czym przychodzimy z pomocą.

Nasze marki

Poniżej przedstawiamy przykładowe marki produktów, które występują w naszym sklepie
Prowadzimy również sprzedaż hurtową pod domeną www.hurtowniagalanterii.pl

Newsletter

Zgarnij 20 zł na pierwsze zakupy
przy zapisie na newslettera

Infolinia')

Infolinia

22 34 999 54
pon. - pt. 8:00 - 16:00

Dostawa')

Dostawa

Darmowa dostawa i zwrot

Wysyłka')

Wysyłka

Natychmiastowa wysyłka!

Bezpieczeństwo')

Bezpieczeństwo

30 dni na zwrot towaru
gwarancja do 10 000 zł