Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Galskór

Galskór

Skórzane piórniki w wielu modnych kolorach

Elegancka galanteria skórzana to nie tylko torby i aktówki, ale też niewielkie piórniki. W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór tych produktów w eleganckich odnieniach, które będą doskonałym elementem wyposażenia torby na uczelnię, biznesowej teczki lub damskiej torebki. Sprawdź ofertę polskiego producenta GALSKÓR i wybierz coś dla siebie, przyjaciela lub innej osoby. Twoje długopisy lub ołówki zasługują na coś więcej niż zwykłe plastikowe etui! 

Poznaj naszą ofertę skórzanych piórników

Wśród oferowanych piórników skórzanych z pewnością znajdziesz model, jakiego szukasz. Zwróć uwagę na szary wariant ze sztywnymi ściankami, w którym nawet najdroższe pióro będzie bezpieczne. To pojemne rozwiązanie dla osób, lubiących mieć przy sobie wiele akcesoriów do pisania, a przy tym dbają o porządek ortaz elegancki wygląd detali. Omawiany model znajdziesz również w kolorze granatowym, czarnym lub koniakowym – idealnym zarówno dla poważnego profesora, jak i wesołego nastolatka.

Skórzane piórniki od polskiego producenta dla minimalistów

Cenisz sobie elegancki minimalizm w najlepszym wydaniu? W ofercie skórzanych piórników GALSKÓR znajdziesz także akcesoria na 2 pióra. Wysokiej jakości skóra, wygodne zamknięcie i staranne wykończenie z pewnością przyciągną nie tylko Twoją uwagę. Dzięki niewielkim rozmiarom polecane piórniki z powodzeniem zmieszczą się nawet w niewielkiej teczce męskiej lub damskiej torebce. Natomiast tym, którzy potrzebują bardziej pojemnych rozwiązań polecamy szersze etui na długopisy do schowania 4 przyborów do pisania.

Młodzieżowe piórniki skórzane do szkoły i na uczelnię

Znasz piórniki-tuby, do których możesz włożyć wszystkie potrzebne ołówki, pióra, długopisy, zakreślacze i nie martwić się o porządek we wnętrzu? Jeśli do tej pory używałeś materiałowych lub plastikowych etui – koniecznie sprawdź ofertę miękkich, eleganckich piórników skórzanych GALSKÓR. Gwarantujemy, że z przyjemnością będziesz wyciągać je z torby lub plecaka, a wysoka jakość ich wykonania pozwoli Ci na ich długotrwałe użytkowanie. Wybierz spośród wielu intensywnych kolorów.

GALSKÓR – polski producent galanterii z wieloletnią tradycją

W ofercie firmy GALSKÓR znajdziesz nie tylko wspomniane wyżej piórniki, ale też skórzane teczki męskie, torby, kosmetyczki i etui na klucze. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie produktów są wynikiem wieloletniej, przedwojennej tradycji rodzinnej firmy producenta. Kupując produkty GALSKÓR masz pewność wytrzymałości, uniwersalności, a także praktyczności nabytych piórników i etui w doskonałej cenie. Sprawdź je wszystkie – wybierz coś dla siebie lub bliskich!

Menu

Ustawienia