Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Okulary

Filtruj według

Okulary polaryzacyjne dla pań i panów

Okulary przeciwsłoneczne to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów. Niegdyś nosiliśmy je tylko latem. Teraz – towarzyszą nam nawet zimą – nie tylko na stoku narciarskim. W naszym sklepie znajdziesz ponadczasowe modele damskie i męskie. Wszystkie z nich to warianty polaryzacyjne z filtrem UV 400, dzięki czemu są bezpieczne dla wzroku. Zamawiając jeden z nich, masz pewność, że towar będzie dostarczony szybko oraz bez uszkodzeń. Każda para okularów wysyłana jest w specjalnym etui, gwarantującym bezpieczeństwo podczas transportu. Dodatkowo, do kompletu, dodajemy polimerową ściereczkę, a także materiałową saszetkę.

Damskie okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne oferowanie w sklepie krateczka.com.pl są przeznaczone do całorocznego użytkowania. Dołączamy do nich również informację dotyczącą specyfikacji produktu. Każde z nich idealne nadają się do jazdy samochodem, na spacer lub do leniwego wypoczynku na plaży. Zwróć uwagę np. na damskie okulary z grubą górną ramką lub na tzw. leonki. Do eleganckich stylizacji idealnie sprawdzą się czarne modele. A jeśli właśnie wybierasz się w tropiki – postaw na wariant z dużymi brązowymi szkłami w minimalistycznych oprawkach, który świetnie będzie wyglądał do stroju kąpielowego.

Męskie okulary przeciwsłoneczne na każdą okazję

Zwróć uwagę na bogaty wybór męskich okularów przeciwsłonecznych. U nas kupisz wersje sportowe w czarnych ramkach, z ciemnymi szkłami, które idealnie sprawdzą się zarówno podczas jazdy samochodem, jak i na stoku narciarskim. Przede wszystkim jednak – będą Twoim codziennym towarzyszem. Dzięki ich polaryzacyjnym właściwościom zwiększa się Twoje bezpieczeństwo – zwłaszcza za kółkiem. Szczególnie polecamy lekkie i pasujące do większości męskich twarzy okulary w plastikowych ramkach. Jeśli jednak wolisz klasykę – postaw na wariant oprawiony w aluminium, który będzie ładnie wyglądał także do bardziej oficjalnych stylizacji.

Dlaczego warto wybrać okulary polaryzacyjne?

Zdarzyło Ci się kiedyś, że pomimo założonych okularów przeciwsłonecznych zostałeś oślepiony przez odblask? Dzięki okularom polaryzacyjnym nigdy więcej Ci to nie grozi. Czym jest polaryzacja? To właściwość, która pozwala eliminować poziome promienie świetlne, tworzące oślepiające białe refleksy – zjawisko szczególnie znane kierowcom prowadzącym auto po mokrej nawierzchni podczas słonecznej pogody. Polaryzacja sprawia, że obraz po drugiej stronie damskich lub męskich okularów ma podwyższony kontrast i ostrość. Jednocześnie, dzięki filtrowi, bardzo mocno chroni gałki oczne przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Wybierz okulary na miarę Twoich potrzeb!

Zarówno damskie, jak i męskie okulary przeciwsłoneczne oferowane w naszym sklepie cechuje wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Są przeznaczone przede wszystkim dla kierowców, narciarzy, rowerzystów czy żeglarzy. Właściwości polaryzacyjne sprawiają, że promienie świetlne odbijane od śniegu, wody, czy asfaltu są o wiele mniej dokuczliwe. Stają się praktycznie niewidoczne i rozpływają się w poszczególnych warstwach soczewek. Każdy wariant jest odpowiednio zabezpieczony na czas transportu, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia produktu. Już dziś wybierz swój model!

Menu

Ustawienia