Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Listonoszki

Filtruj według

Torebki listonoszki

Oferujemy wysokiej jakości torebki listonoszki, które zyskały ogromną popularność w ostatnich latach. Ich forma inspirowana jest tradycyjną torbą, jaka od lat towarzyszy listonoszom w ich codziennej pracy. Charakterystyczny długi pasek oraz pojemna komora z klapką tworzą unikalny design. Dostępne w naszej ofercie modele w interesujący sposób korespondują z tym tradycyjnym wyglądem. Widać to wyraźnie we wprowadzeniu rozmaitych dodatków oraz usytuowaniu kieszeni.

Proponujemy listonoszki wykonane ze skóry naturalnej bądź ekologicznej, a także w wersji materiałowej. Posiadamy modele przypominające wymiarami elegancką kopertówkę oraz egzemplarze, pozwalające pomieścić dokumenty formatu A4. Zapewniamy bogaty wybór kolorów i wzorów. Oferujemy modele, które mają regulowane i odpinane ramię. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

Damskie listonoszki

Wyglądać modnie nie oznacza jedynie mieć na sobie piękne ubrania. Duże znaczenie odgrywają różnego typu dodatki. Dla Pań bardzo eleganckie, funkcjonalne oraz pasujące do codziennych okoliczności są torebki listonoszki, które znaleźć można w sklepie krateczka.pl. Wykonane zostały one ze skóry ekologicznej lub naturalnej, albo z materiału. Sklep oferuje modele, które mogą pomieścić zeszyty, czy dokumenty o formacie A4 lub mniejsze podobne do kopertówek. Inspiracją do ich utworzenia była zwykła torba jaką w swojej pracy używają listonosze. Pojemność, a także długi pasek i wszelkie urozmaicenia dają efekt unikalności, nieprzeciętności i oczywiście praktyczności. Dla tych, którzy uwielbiają kolory proponujemy torebkę o nazwie: ,,pastelowe motyle”. Została ona wykonana we Włoszech z naturalnej skóry licowej garbowanej roślinnie. Nie jest ona za duża, ale idealna na spacer i spotkania towarzyskie.

Menu

Ustawienia

Utwórz darmowe konto, aby korzystać z listy życzeń.

Zarejestruj