Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Plecaki szkolne

Filtruj według

Plecaki szkolne

Co prawda wakacje dopiero się zaczęły, ale już dziś warto pomyśleć o solidnym, stylowym plecaku do szkoły. W końcu to w nim Twoje dziecko będzie nosiło książki, zeszyty, drugie śniadanie i wiele innych rzeczy. W ofercie sklepu KRATECZKA zgromadziliśmy najmodniejsze, pojemne plecaki oraz tornistry – zarówno dla pierwszoklasisty, jak i starszego ucznia. Ogromna różnorodność kolorów jak również wzorów pozwoli wybrać odpowiedni model dla chłopców lub dziewczynek. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Tornistry dla pierwszoklasisty

Rozpoczęcie nauki w prawdziwej szkole to nie lada przeżycie dla małego człowieka. Nowe pomieszczenia, koledzy oraz panie – warto, by w tym czasie dziecko miało przy sobie coś, co pomoże mu poczuć się bezpiecznie. By ułatwić uczniowi wkroczenie do tego fascynującego świata pewną nogą, polecamy zaopatrzyć go w plecak lub tornister polskiej produkcji z usztywnianymi plecami, który zadba o zdrowy kręgosłup dziecka. Wesołe grafiki wywołają uśmiech na twarzy malucha i z pewnością zaciekawią jego nowych kolegów.

Wybierz spośród plecaków 3-komorowych lub z piórnikiem. Mamy również modne warianty z napisami – idealne dla nastolatków. Zapraszamy do zakupu!

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.