Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Paski męskie

Filtruj według

Paski skórzane męskie

Paski skórzane męskie służą dziś nie tylko do utrzymywania spodni na odpowiedniej wysokości, są także uzupełnieniem wyglądu każdego mężczyzny. Odpowiednio dobrany, obok krawata, rękawiczek czy okularów jest niezbędnym elementem ubioru i świetnie podkreśla męski styl. Jak wybrać pasek dobrany odpowiednio dla Ciebie? Jest kilka zasad prawidłowego noszenia paska, oczywiście przy klasycznym, eleganckim stylu musimy pamiętać aby zachować spójność paska od spodni i butów. To chyba najbardziej podstawowa i oczywista rzecz – czarny pasek do czarnych butów, brązowy do brązowych. Wszystko byłoby pięknie, ale każdy prawdziwy mężczyzna oprócz wyżej wymienionych dodatków ubiera także zegarek. Idealnym połączeniem przy wyborze paska jest więc nie tylko kolor butów, lecz również kolor paska od zegarka. Takie trio powinno być nierozłączne – wtedy na pewno będziemy ubrani nie tylko stylowo również „na czasie”. Pasek męski nie może być większy od szlufek, i niezbyt długi w pasie. Jeżeli będziemy pamiętać o tych podstawowych zasadach, na pewno dobierzemy paski skórzane męskie dla siebie.


Stylowe męskie paski

Nawet tak niepozorny dodatek do garderoby jak pasek skórzany z klamrą klasyczną lub automatyczną może okazać się niezwykle eleganckim, zwracającym uwagę uzupełnieniem ubrania mężczyzny. Niezależnie od tego, czy założysz go do garnituru, czy codziennego stroju, nie tylko spełni swoje podstawowe zadanie podtrzymywania spodni, lecz także doda całości szczególnego charakteru. Równie istotne jest też dopasowanie kolorystyczne do pozostałych elementów garderoby, takich jak buty. Poznaj naszą ofertę męskich pasków i podkreśl swój styl przy każdej okazji. 

 

Męski pasek jako eleganckie uzupełnienie stroju

Pasek do spodni powinien być dobrany nie tylko pod kątem wygody, ale też dopasowania do reszty ubrań. Przykładowo, te skórzane cechuje zarówno wytrzymałość, jak i estetyczna uniwersalność, dzięki czemu równie dobrze można je nosić na co dzień, jak do garnituru. Duże znaczenie ma także wybór sprzączki – męskie paski typu automat zamiast niej mają charakterystyczną klamrę, która doskonale sprawdza się w bardziej swobodnych stylizacjach. Szukasz eleganckiego paska do spodni, by podkreślić swój męski styl? W sklepie Krateczka z galanterią skórzaną znajdziesz wszystko to, czego potrzebuje Twoja garderoba.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.