Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Portfele męskie skórzane

Filtruj według

Męskie portfele średniej wielkości

Dokumenty są bardzo ważne. Szczególnie dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Gdzie je zatem przechowywać? W odpowiednio dużym i zorganizowanym portfelu. I taki właśnie znajdą Państwo w naszej ofercie. Polecamy średnie portfele męskie skórzane. Są one wykonane z trwałej i przyjemnej skóry naturalnej. Mają wiele przydatnych przegródek. Kategoria ta zawiera szeroką ofertę portfeli, które są najczęściej wybierane wśród mężczyzn. Są to portfele, które zazwyczaj mieszczą dowód rejestracyjny pojazdu bez okładki oraz mają ok 10 przegródek na karty oraz schowek na bilon i na banknoty.

Średnie portfele dla mężczyzn na co dzień

Średnie portfele skórzane świetnie sprawdzają się do noszenia na co dzień. Zmieszczą je zarówno kieszenie, jak i torba męska do pracy. Wygodne i bezpieczne przechowywanie dokumentów i pieniędzy jest możliwe właśnie dzięki nim. Średni portfel na dokumenty męski to również doskonały pomysł na prezent. Sprawdź dostępne modele na naszej stronie! 

Męskie portfele klasyczne

Jest to sekcja, w której możecie znaleźć portfele, głównie wykonane ze skóry naturalnej, do których włożycie większość niezbędnych rzeczy, które przetrzymuje mężczyzna. Do niemalże każdego z tych portfeli włożycie dowód rejestracyjny pojazdu oraz zdjęcie np. bliskiej Tobie osoby. Portfele skórzane, to gwarancja jakości i elegancji. 

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.