Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Torby sportowe męskie

Filtruj według

Torby sportowe - niezbędne w podróży

Bez względu na to, czy wybierasz się na siłownię, basen lub wycieczkę - torba sportowa, to niezbędny towarzysz Twojej podróży. Torby sportowe posiadają właściwą wielkość i praktyczne rozwiązanie, które umożliwiają bezpiecznie spakowanie całego potrzebnego ekwipunku. Odpowiednia torba sportowa wyróżnia się przede wszystkich wytrzymałością i pomysłową konstrukcją, co w połączeniu gwarantuje stuprocentowy komfort. Musi być zaprojektowana tak, aby przetrwać wędrówkę z pełnym obciążeniem, a przy tym zapewnić użytkownikowi wygodę. Konieczny jest solidny materiał, poręczne uchwyty bądź regulowany pasek na ramię, pomysłowe kieszonki i schowki (zarówno do spakowania dodatkowej odzieży, sportowych gadżetów i żywności po treningu, jak i rzeczy osobistych, takich jak portfel, klucze czy dokumenty).

Praktyczne, damskie i męskie torby sportowe

Taka torba sportowa może posłużyć przez wiele lat. Przechowywane wewnątrz przedmioty powinny być również zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, szczególnie deszczu i śniegu, a jednocześnie torba powinna zapewniać swobodny dostęp do zawartości. Duże znaczenie ma też sam wygląd torby. Niektórzy decydują się na modele w krzykliwych kolorach, które pomagają szybko zlokalizować swoją własność, a inni wolą bardziej stonowany design, który będzie pasował do stylowego, miejskiego looku. W bogatym asortymencie można łatwo znaleźć torbę, która spełni wszystkie wspomniane wymagania. W tej kategorii oferujemy różnorodne damskie i męskie torby sportowe na ramię, które wyróżniają się wysoką jakością, funkcjonalnością i ciekawymi wzorami, a jednocześnie bardzo przystępną ceną. W naszym sklepie internetowych dostępne są popularne torby sportowe damskie i męskie nie tylko dla tych, którzy uwielbiają różnego rodzaju aktywność fizyczną, ale też dla tych, którzy mają określony styl. Wybierz swój egzemplarz!

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniego produktu w zakładce "torby męskie" lub "torebki damskie", to właśnie to miejsce może okazać się kluczowe. W tej kategorii można odnaleźć torby podróżne, idealnie nadające się na weekendowy lub tygodniowy wyjazd, torby samolotowe - bagaż podręczny idealne do tanich linii lotniczych: Wizzair, Ryanair, Lot, EasyJet, czy Norwegian. Jeśli potrzebują Państwo torby na siłownię, fitness lub do innej aktywności sportowej, z powodzeniem można odnaleźć u nas odpowiedni produkt. Pozostanie tylko wybrać design, wielkość i kolor! W ofercie znajdują się również torby na laptopa i plecaki na laptopa. Wykonane są w większości z nieprzemakalnego tworzywa, specjalnie utwardzonego (by móc zamortyzować ewentualne uderzenia). Są również standardowe plecaki, nadające się do pracy, szkoły, spacery, sprawdzające się w podróży. Dla młodszych użytkowników, ale chcących się wyróżnić, lub po prostu chodzić w nietypowej, oryginalnej rzeczy przygotowaliśmy zakładkę z torbami młodzieżowymi. Motywy miast, flag, czy zwierząt, to najczęściej występujące wzory w Sklepie Krateczka.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.