Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Portfele męskie małe i banknotówki

Filtruj według

Małe portfele skórzane

Portfel jest niezbędny dla każdego mężczyzny. Nie liczy się jedynie jego zawartość, ale przede wszystkim jego praktyczność, kształt, kolor oraz materiał z jakiego został wykonany. Wszystkie te cechy spełniają małe skórzane męskie portfele, dostępne w naszym sklepie. Polecamy je, gdyż są niezwykle funkcjonalne oraz praktyczne. Większość portfeli z naszej oferty wykonane zostały ze skóry naturalnej. Co ważne ich cena jest bardzo atrakcyjna. W ofercie można znaleźć skórzane portfele poniżej 30 zł. Wszystkie produkty można obejrzeć na kliku zdjęciach, przedstawiających wszystkie strony i ujęcia portfela.

Szeroki wybór małych portfeli męskich

W ofercie Krateczki znajdziecie zarówno pionowe jak i poziome portfele męskie małe, a także etui na pieniądze czy karty i dokumenty. Mając na uwadze wymagania i gust klientów oferujemy produkty wykonane ze skóry w wielu kolorach: czarnym, ciemnobrązowym, brązowym, rudym, karmelowym oraz czarno-niebieskim. Możecie wybierać spośród takich marek jak Cash, Harold’s, Wild Horse/Hunter, Alessandro Paoli, Pierre Cardin czy Euro Leder. Nasze męskie portfele małe dzięki odpowiednim wymiarom dobrze leżą w dłoni, a także są lekkie i cienkie. Pozwala to nosić je zarówno w kieszeni marynarki jak i spodniach. Małe portfele męskie dostępne w naszej ofercie są rozwiązane w niezwykle funkcjonalny sposób. Najczęściej ich wnętrze podzielone jest na kilka sekcji – zapinanych na zatrzask przegród na monety, a także przegród na banknoty, karty i przeźroczystych sekcji na zdjęcia oraz wewnętrznych kieszeni. Pomimo swoich rozmiarów pomieszczą więc one najważniejsze dokumenty, karty, pieniądze, a nawet zdjęcia najbliższych osób. Warto zwrócić także uwagę na to, że nasze produkty posiadają najczęściej 24 miesięczną gwarancję, która pozwala złożyć reklamację po naprawdę długim czasie użytkowania portfela.

Banknotówki skórzane

Banknotówki, to często świetne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć w posiadaniu drugi użytkowy portfel. Banknotówka skórzana daje swobodę i komfort użytkowania. Jeszcze szczególnie ceniona wśród fanów slim wallet 'ów . Sprawdzi się w plenerze lub na imprezach, gdzie duży, często wypchany portfel jest powodem dyskomfortu. Do takiego gadżetu włożysz maksymalnie 3 karty/ ID gotówkę oraz trochę bilonu. 

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.