Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kariera przy naszych projektach!

Prowadzimy sklep i hurtownie internetową z galanterią (torby, portfele, paski itp.). Branża e-commerce w Polsce stale się rozwija, dzięki czemu wiemy, że nasza firma będzie się piąć w górę. Do naszych śmiałych projektów: rozwój sklepu na różnych platformach sprzedażowych, rozwój hurtowni internetowej oraz kreowanie nowych marek, potrzebujemy energicznych, otwartych, kreatywnych i zaangażowanych osób!

Pracujemy przy projektach:

- krateczka.pl

- hurtowniagalanterii.pl

- budowa marki Beltimore

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

MAGAZYNIER - KIEROWCA

Poszukujemy osoby, która będzie realizować mniejsze zamówienia ze sklepu i większe hurtowe oraz będzie odbierać zamówienia z hurtowni, dlatego magazynier potrzebuje prawa jazdy. Na magazynie obecnie pracuje już jedna osoba, potrzebujemy kolejnej, która będzie docelowo niezależnym pracownikiem magazynowym.

Osoba ta oprócz pakowania, będzie również zajmować się zarządzaniem magazynu, dbaniem o jego porządek, zgodność stanów, rozwiązywaniem problemów powstałych przy realizacji zamówienia oraz innych dodatkowych zadań, które w między czasie mogą się pojawić.

Wymagania

SZUKAMY MŁODEJ OSOBY DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY, która chce się rozwinąć i zająć odpowiedzialne stanowisko w rozwijającej się firmie.

Prosimy o aplikowanie tylko osoby, które szukają stałej pracy – nie szukamy osoby na miesiąc czy dwa, (do 3 miesięcy trwa samo wdrożenie pracownika) dlatego jeśli jesteś np. przyszłym studentem szukającym pracy/ osobą, która ze względu na covid utraciła dotychczasową pracę i szuka tymczasowej lub chcesz się gdzieś „zaczepić” zanim nie znajdziesz czegoś innego, nie jest to oferta dla Ciebie.

Przed podpisaniem umowy zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia przyszłego pracownika pod kątem wiarygodności CV, oraz sprawdzamy jak często było brane zwolnienie L4 lub urlopy na żądanie, które będą również kluczowymi zmiennymi przy doborze nowego rekruta.

Magazyn firmy mieści się w centrum Łomianek. Dojazd z Warszawy jest bezproblemowy- pierwsza strefa, kilka autobusów. Podróżujący autem- rano w stronę Łomianek nie ma korków.

Czego oczekujemy od kandydatów?

·  pracy od 8 do 16 od poniedziałku do piątku, w przypadku sezonu grudniowego, lub innych nadzwyczajnych akcji promocyjnych, których skutkiem jest duża ilość zamówień, jest praca dodatkowo płatna w tzw. nadgodzinach.

·  CHĘĆ PODJĘCIA STAŁEJ WSPÓŁPRACY

·  dobra pamięć – na magazynie jest wiele produktów, które trzeba będzie z czasem kojarzyć

·  notowanie opracowanych schematów działań i jak najszybsze ich wdrożenie – oszczędzi to każdemu czas

·  przyjmowanie dostaw

·  sprawna wymiana informacji dot. kończących się produktów w sklepie/hurtowni

·  pracownika, który wykona swoją pracę i będzie z niej zadowolony, a nie który sprzedaje jakkolwiek swoje przysłowiowe osiem godzin.

·  kreatywności i logicznego zarządzania swoim czasem w pracy

·  spryt, pojętność oraz energiczność - ważne, żeby z pakowaniem przesyłek się nie ociągać, ponieważ kurierzy zabierają je o konkretnej godzinie

·  dobra organizacja pracy

·  samodzielność

·  prawo jazdy kat. B – możliwe wyjazdy po towar do hurtowni w godzinach pracy

·  uczciwość

Co oferujemy?

·  Umowę o pracę na pełny etat, najpierw na okres próbny 3 miesiące, potem na czas nieokreślony

·  stałe godziny pracy

·  podstawę + premie uznaniowe

·  pracę w młodym, energicznym i zgranym zespole

·  możliwość rozwoju i awansu na inne stanowiska

·  nabycie nowych umiejętności z zakresu e-commerce

Menu

Ustawienia