Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.
CorkVillage

CorkVillage

W nieustannie zmieniającym się świecie coraz trudniej jest zachować równowagę, zarówno w aspekcie ideologicznym, jak i naturalnym. Mnogość czynników zewnętrznych i absorbowanie bodźcami, rozprasza naszą uwagę i nie pozwalają nam skupić się na tym co najważniejsze i najistotniejsze. Na wiele podstawowych pytań, które od zarania dziejów się pojawiają nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć i w dłuższej perspektywie nie znajdziemy na nie odpowiedzi.

            Dostrzegamy jednak problemy i zmiany, które dynamiczne następują po sobie i z dekady na dekadę jesteśmy coraz bardziej świadomi. Oczywiście nie każdy od razu zdaje sobie sprawę z problemów współczesnego świata, dlatego szlachetni ludzi, ekolodzy, obrońcy praw zwierząt biją na alarm.

            Aby zmienić otaczający nas świat na lepsze, przemianę należy zapoczątkować od siebie- uświadomić sobie skalę problemu i uwrażliwić się na cierpienie ludzi, zwierząt i przyrody, tak aby wszystkie byty mogły funkcjonować w synergii i bez nadmiernej eksploatacji. Zdajemy też sobie sprawę, że każdy jest zapracowany i nie jest w stanie podjąć dodatkowe działania pro ekologiczne. Dlatego marka Cork Village jest po części rozwiązaniem dla wrażliwych ludzi, którzy chcą zmiany i wspólnie jako globalny projekt razem przyczynimy się do niej.

            Nasza marka skupia się na produkcji ekologicznej i użytecznej galanterii osobistej oraz odzieży i akcesorii do ćwiczeń. Do produkcji wszystkich komponentów używamy materiałów, które są odnawialne, nie uśmiercają zwierząt, nie dewastują lasów, nie powodują efektu cieplarnianego oraz nie zanieczyszczają środowiska. Przeciwnie, przyczyniają się do ponownego zalesiania nieużytków oraz rewitalizacji skąpych w roślinność terenów podzwrotnikowych.

 

            Wspólnie z naszymi Rezydentami Cork Village nie jest nam obojętny los planety i zwierząt, marzymy o przywróceniu naturalnej równowagi w świecie pomiędzy fauną i florą.

Uświadamiamy światu, że produkty codziennego użytku tj. torby, portfele, paski jak i kurtki potrafią być równie trwałe jak te skórzane, równie piękne jak Matka Natura oraz równie eleganckie jak topowe produkty światowych brandów.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.